Kuro sistema ypatinga automobiliuose, jog nuolatos yra tobulinama ir ieškomi būdai, kaip padaryti, jog vidaus degimo varikliui reikėtų kuo mažiau kuro, bet tuo pačiu nenukentėtų automobilio dinaminės sąvybės.
    Svarbiausi kuro sistemos veikimo principai yra šie: tinkamu laiku privalo būti paduotas specifinis kuro kiekis. Todėl kuro sistemoje visada privalo būti nustatytas kuro slėgis. Dėl netinkamo kai kurių faktorių veikimo automobilis gali prastai užsivesti arba visai nebeužsivesti, jis gali skleisti daug dūmų ir vibraciją. Netvarkinga kuro sistema taip pat labai ženkliai padidina suvartojamo kuro kiekį, o vietoje ramaus ir tolygaus variklio darbo jis pulsiuoja ir dirba netolygiai. Esant tokiems požymiams kuro sistema privalo būti patikrinta ir sutaisyta.
    Autoservise savo klientams kompiuteriu patikrinu kuro sistemą, išmetamųjų dujų sudėtį, deguonies jutiklio parodymus. Didelė dalis gedimų pasitaiko dėl laiku nepakeisto kuro filtro arba prastos kokybės kuro. Paprastesniais atvejais problemas galima išspręsti kiekvieno kuro purkštuko individualiu patikrinimu, plovimu, žvakių patikrinimu, kartais pakanka ir paprasto kontaktų valymo arba laidų pakeitimu. Sudėtingesniais atvejais tenka keisti arba remontuoti kuro siurblius, karbiuratorius, tikrinti, ar nėra išsiderinęs degimo kampas.
    Klientams visada pasiūlysiu kvalifikuotą patikrą ir problemos diagnostiką kuro sistemų remonto srityje.