Tvarkinga automobilio elektros įrangą garantuoja jums komfortišką ir jaukų vairavimą. Juk tai ir klimato kontrolės sistema, magnetola, sėdynių padėties nustatymo mechanizmas, langų ir sėdynių šildymo mechanizmai, langų pakėlimo ir nuleidimo mechanizmas, bei begalė kitų. Tai yra elektros įranga, kurią vairuotojas mato ir jaučia tiesiogiai. Kaip bebūtų, bet tai antraeilė elektros įranga.
    Svarbiausia automobilio elektros įranga sumontuota giliau. Tai startersi, generatorius, variklio valdymo kompiuteris, įpurškimo sistema, o taip pat daugybė variklio jutiklių. Sugedus bent vienam iš svarbesnių elektros komponentų, pajusite, jog automobilis dirba nesklandžiai. Na, o kai kuriais atvejais net automobilio nebeužvesite. Pastebėję nors kartą elektros gedimą, kreipkitės neatidėliodami į mane. Tikėtina, jog gedimas tikrai pasikartos. Apmaudžiausia, kai tokie gedimai pasikartoja kur nors ilgose kelionėse arba viduryje didmiečio kamščio.
    Savo autoservise nustatysiu elektros įrangos gedimo priežastį ir pakeisiu reikalingas detales. Kompetetingai susitvarkau su starterių, generatorių, variklio valdymo kompiuterių, kuro įpurškimo sistemų, šviesos sistemų , komforto įrangos elektrinės dalies gedimais.